[de-vū-de] decor - wood - decoupage JEB koka dekori dekupāžai

Tāda bija pavisam sākotnējā doma un vajadzība reizē visam tam, ko tagad ar lepnumu saucam par “Devu:de”!

Nodarbojoties ar dekupāžu, attīstoties, sajūtot vēlmi savus darbus veidot ar vēl lielāku pievienoto vērtību, sapratu, ka man kā rokdarbniecei nav plašas izvēles mazo koka detaļu sortimentā – trūkst mazu koka cipariņu priekš pulksteņiem, burtiņi atkal par mazu – nav tik lielu, lai apdarinātu iniciāli lielai bērnu lādei! Vārdu sakot – mūsu veikalos trūkt piedāvājuma mazākām vai lielākām finiera, MDF detaļu/sagatavēm bez apdedzinātām malām! Patiesībā tāda vispār nav! Latvijas tirgū ir daudz skaistu izdedzinātu formu, bet tās ne vienmēr ir piemērotas tālākai apstrādei (apdedzinātās malas ļoti apgrūtina krāsošanas procesu).

Meklējot tālāk, atklājās, ka tie meistari (CNC frēzētāji) nemaz negrib “ķēpāties” ar šādām mazām lietām, īpaši vēl uz maziem apjomiem! Bet ziniet - mēs GRIBAM un mēs VARAM, un mēs to jau DARĀM! Jo saprotam šo no otras - no mazo, čaklo meistaru puses! Un tā rodas

DEVU:DE’S MISIJA - radīt mazas lietas ar lielu nozīmi!

Devu:de’s  otrs virziens—kāzas! Skaisti, jutekliski svētki, kas ir mūsu šī brīža absolūtā kaislība!

Tā ir jauna pieredze, jauni izaicinājumi un ikreiz, kad, atdodot pasūtījumu, redzam to mirdzumu acīs – tā ir liela vērtība! Tieši šo emociju vadīti, šajā virzienā kaļam dižus plānus!

Lai Devu:de sagādā baudu kā mums, tā jums!