» » Alternatīvā viesu grāmata “Sirsniņrāmis”

Alternatīvā viesu grāmata “Sirsniņrāmis”

120.00 

Viens no Devu:de’s šī brīža TOP produktiem ir “Sirsniņrāmis” jeb ALTERNATĪVĀ KĀZU VIESU GRĀMATA!
Kā tas darbojas? Visas sirsniņas pirms tam ir ārpusē, viesi nāk un parakstās/uzraksta īsu vēlējumu jaunajam pārim un kā krājkasē pa augšpusi iemet savu sirsniņu šajā rāmī!
Pēc lielā notikuma šo rāmi var likt pie sienas kā gleznu! Rāmis no otras puses ir attaisāms, vajadzības gadījumā sirsniņas var sakārtot pēc sirds patikas!
Devu:de gan iesaka – tajā īpašās dienas “kārtībā” ir īpašs šarms, atmiņas, sajūtas…

 

Izmēri:
Rāmis – 45×60 cm
Sirsniņas – 6 cm
Paredzētais sirsniņu skaits: 60-65 sirsniņas/viesi

 

Jūsu viesu skaits:

* Ja norādīsiet amplitūdu, piem., no 60 – 65 viesi, tad saņemsiet lielāko sirsniņu skaitu. Iesakām ierēķināt +/- 5 sirsniņas rezervē.

Vēlamais teksts uz sirsniņas:

* Šis teksts būs iegravēts uz sirsniņas rāmja iekšpusē. Piemēram: “Līga un Normunds, 27.08.2016.”, “Sirsnīgs vēlējums Ivetai un Jurim”!

Īpašas piezīmes:

* Piemēram, izvēlēts fonts, kurš saskan ar citām Jūsu kāzu dekorācijām. Vai vēlaties dažāda izmēra sirsniņas vai visas vienāda izmēra? Vai ir vēlme pēc kādas krāsainas? Ja ir, lūdzu, norādiet krāsu! Kādas citas svarīgas piezīmes?

Kategorija:

Apraksts

Katrs rāmis tiek individuāli piemērots Jūsu kāzām – vidū sirsniņa ar gravējumu. Ja viesu skaits ir mazāks, ir iespēja komplektēt dažāda izmēra sirsniņas – tie, kuri vēlēsies atstāt Jums garāku novēlējumu, varēs izvēlēties lielāku sirdi, taču tie, kas tikai parakstīsies – mazāku. Sirsniņu lielumu pieskaņosim tā, lai ar Jūsu viesu skaitu, rāmis sanāktu pilns! Tāpat ir iespēja pievienot mazas krāsainas sirsniņas iemešanai pa vidu – sarkanas vai Jūsu izvēlētajā kāzu krāsā!